Domain (8.x-1.0-beta8) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Language
ht: Lang

en: On
ht: Ouvè

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Off
ht: Fèmen
