Domain (8.x-1.0-beta8) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Language
jv: Basa

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: Separator
jv: Watesan

en: Active
jv: Aktif

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Link text
jv: Teks pranala

en: Not restricted
jv: Ora aman
