Domain (8.x-1.0-beta8) - en to mr translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Value
mr: किंमत

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Language
mr: भाषा

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: On
mr: वर

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: all
mr: सर्व

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Delete configuration
mr: संरचना मिटावा

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी

en: Active
mr: सक्रिय

en: Off
mr: बंद

en: Hostname
mr: होस्टनेम

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Route
mr: मार्ग
