Domain (8.x-1.0-beta8) - en to pl translation catalogue (86 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Item
pl: Element

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Language
pl: Język

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: On
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: all
pl: wszystkie

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Scheme
pl: Schemat

en: Weight
pl: Waga

en: Delete configuration
pl: Usuń konfigurację

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Field
pl: Pole

en: Default
pl: Domyślny

en: Active
pl: Aktywne

en: Off
pl: Wyłączony

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Domain
pl: Domena

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Token
pl: Wzorzec

en: Reversed
pl: Odwrotnie

en: Base path
pl: Ścieżka bazowa

en: TRUE
pl: PRAWDA

en: FALSE
pl: FAŁSZ

en: Server
pl: Serwer

en: empty
pl: pusty

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Domain URL scheme
pl: Schemat URL domeny

en: Domain status
pl: Status domeny

en: Domain record created.
pl: Stworzono rekord domeny.

en: Domain record updated.
pl: Zaktualizowano rekord domeny.

en: Delete domain record
pl: Usuń rekord domeny

en: Editors
pl: Redaktorzy

en: Domain settings
pl: Ustawienia domeny

en: Send to all affiliates
pl: Wysyłaj do wszystkich domen

en: Domains
pl: Domeny

en: Domain Configuration
pl: Konfiguracja domeny

en: Affiliated content
pl: Zawartość powiązana

en: Domain Content
pl: Zawartość Domeny

en: Link paths
pl: Link do ścieżek

en: Link to site home page
pl: Link do strony głównej witryny

en: Link to active url
pl: Link do aktywnego URL

en: JavaScript select list
pl: Lista wyboru JavaScript

en: Menu-style tab links
pl: Linki zakładek menu-style

en: Domain Source
pl: Źródło domeny

en: Column
pl: Kolumna

en: All Domains
pl: Wszystkie domeny

en: Formatter
pl: Formater

en: Sort direction
pl: Kierunek sortowania

en: Route
pl: Trasa

en: Domain name
pl: Nazwa domeny

en: Display type
pl: Wyświetl typ

en: The port protocol must be an integer.
pl: Protokół portu bysi być typem całkowitym.

en: Only alphanumeric characters, dashes, and a colon are allowed.
pl: Tylko znaki alfanumeryczne, myślniki i dwukropki sa dozwolone.

en: Aliases
pl: Aliasy

en: Available on current domain
pl: Dostępne na bieżącej domenie

en: Default domain
pl: Domyślna domena

en: Content count
pl: Ilość treści

en: Current domain
pl: Bieżąca domena

en: Not restricted
pl: Bez ograniczeń

en: Machine name.
pl: Nazwa wewnętrzna.

en: all languages
pl: wszystkie języki

en: Use field template
pl: Wykorzystaj szablon pola

en: Display all values in the same row
pl: Wyświetl wartości w jednym rzędzie

en: First and last only
pl: Tylko pierwsze i ostatnie

en: Column used for click sorting
pl: Kolumna używana do sortowania poprzez kliknięcie

en: Domain configuration
pl: Konfiguracja domeny

en: Weight.
pl: Waga.

en: Group by column
pl: Grupuj po kolumnie

en: Group by columns
pl: Grupowanie po kolumnach
