Domain (8.x-1.0-beta8) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: Redirect
ug: يېڭى مەنزىل

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Not restricted
ug: چەكلەنمىگەن
