Domain 301 Redirect (8.x-1.0-alpha0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Status
hu: Állapot

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: 1 day
hu: 1 nap

en: 2 hours
hu: 2 óra

en: 3 hours
hu: 3 óra

en: 6 hours
hu: 6 óra

en: 12 hours
hu: 12 óra

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.
