Domain Access Entity (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Operations
it: Operazioni

en: Settings
it: Impostazioni

en: Configure
it: Configura

en: Domain
it: Dominio

en: About
it: Informazioni

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Uses
it: Usa

en: Entities
it: Entità

en: Overriding default settings
it: Impostazioni predefinite sovrascritte
