Domain Access Entity (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Settings
ro: Setări

en: Configure
ro: Configurează

en: Domain
ro: Domeniu

en: About
ro: Despre

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Entities
ro: Entități

en: Overriding default settings
ro: Suprascriere setări implicite
