Domain Access Entity (8.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Domain
lt: Domenas

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Uses
lt: Naudoja
