Domain Access Entity (8.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Operations
ar: عمليات

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Configure
ar: ضبط

en: Domain
ar: النطاق

en: About
ar: حول

en: Route
ar: الطريق

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Entities
ar: الكيانات

en: Overriding default settings
ar: إعدادات إفتراضية رئيسية
