Domain Access Entity (8.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Domain
az: Domen

en: About
az: Haqqında

en: Route
az: Marşrut

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Entities
az: Entitilər
