Domain Access Entity (8.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Operations
hu: Műveletek

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Configure
hu: Beállít

en: About
hu: Leírás

en: Domains
hu: Domének

en: Route
hu: Útvonal

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Uses
hu: Használat

en: Entities
hu: Entitások

en: Overriding default settings
hu: Alapbeállítások felülbírálata
