Domain Access Entity (8.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Configure
ur: ترتیب

en: Route
ur: روٹ

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
