Domain Group (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Active
hu: Aktív

en: Site name
hu: A webhely neve

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Slogan
hu: Jelmondat

en: Domain status
hu: Domain állapot

en: Domain settings
hu: Domain beállítások

en: Default 403 (access denied) page
hu: Alapértelmezés szerinti 403 (tiltott hozzáférést jelző) oldal

en: Default 404 (not found) page
hu: Alapértelmezés szerinti 404 (nem található) oldal

en: The <em>From</em> address in automated emails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this email being flagged as spam.)
hu: A regisztrációs üzenetek, elfelejtett jelszó igénylések és más rendszerszintű értesítések feladójaként megjelenő cím. (A kéretlen levélszemétként való megbélyegzést elkerülendő javasolt a webhely domain nevére végződő e-mail címet megadni.)

en: How this is used depends on your site's theme.
hu: Ennek a használata függ a webhely sminkjétől.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
hu: Ez az oldal akkor jelenik meg, amikor az aktuális felhasználó nem jogosult hozzáférni a kért dokumentumhoz. Az általános „Hozzáférés megtagadva” oldal megjelenítéséhez üresen kell hagyni.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
hu: Ez az oldal akkor jelenik meg, amikor a kért dokumentummal egyetlen más tartalom sem feleltethető meg. Általános, „az oldal nem található” oldal megjelenítéséhez üresen kell hagyni.

en: Error pages
hu: Hibaoldalak

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
hu: %path érvénytelen vagy nincs megfelelő jogosultság.

en: The path '%path' has to start with a slash.
hu: '%path' útvonalnak perjellel kell kezdődnie.
