Domain Group (8.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Active
ne: सक्रिय

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Hostname
ne: होष्टनाम
