Domain Lang (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Configure
ar: ضبط

en: Domain
ar: النطاق

en: Site language
ar: لغة الموقع

en: Languages not yet added
ar: اللغات التي لم تُضف بعد

en: URL language detection configuration
ar: ضبط التحقق عن اللغة في عنوان الرابط

en: Session language detection configuration
ar: ضبط التحقق عن اللغة في الجلسة

en: @type language detection
ar: الكشف عن اللغة @type
