Domain Lang (8.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Configure
gl: Configurar

en: Domain
gl: Dominio

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Languages not yet added
gl: Idiomas aínda non engadidos

en: URL language detection configuration
gl: Configuración da detección de idioma da URL

en: Session language detection configuration
gl: Configuración da detección de idioma da sesión

en: @type language detection
gl: detección de lingua de @type
