Domain Lang (8.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Configure
ca: Configura

en: Domain
ca: Domini

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Site language
ca: Llengua del lloc

en: Languages not yet added
ca: Idiomes encara no afegits

en: URL language detection configuration
ca: Configuració de detecció de la llengua via URL

en: Session language detection configuration
ca: Configuració de la detecció de llengua per sessió

en: @type language detection
ca: Detecció de llengua de @type

en: The domain for %language, %value, is not unique.
ca: El domini per %language, %value, no és únic.

en: Existing languages
ca: Llengües existents

en: Browser language code
ca: El codi de llengua del navegador

en: The domain may not be left blank for %language.
ca: El domini no pot ser buit per %language.

en: The mapping for the %browser browser language code has been deleted.
ca: S'ha suprimit la correspondència del codi de llengua del navegador %browser.

en: The browser language detection mapping for the %browser browser language code has been deleted.
ca: S'ha suprimit la correspondència de detecció de llengua del navegador per al codi de llengua del navegador %browser.

en: Selected language configuration
ca: Configuració de la llengua seleccionada

en: Language detection configuration saved.
ca: S'ha desat la configuració de la detecció de la llengua.

en: Customize %language_name language detection to differ from Interface text language detection settings
ca: Personalitza la detecció de la llengua %language_name per a diferir dels paràmetres de detecció de la llengua del text de la interfície

en: The domain for %language may only contain the domain name, not a trailing slash, protocol and/or port.
ca: El domini per %language només pot contenir el nom de domini, sense barra final, protocol i/o port.

en: Weight for @title language detection method
ca: Pes per al mètode de detecció de l'idioma @title

en: Enable @title language detection method
ca: Activa el mètode de detecció de l'idioma @title

en: Use language codes as <a href=":w3ctags">defined by the W3C</a> for interoperability. <em>Examples: "en", "en-gb" and "zh-hant".</em>
ca: Utilitzeu un codi de llengua tal com ho <a href=":w3ctags">defineix el W3C</a> per a la seva interoperabilitat. <em>Per exemple: "en", "en-gb" i "zh-hant".</em>
