Domain Path (8.x-1.1-beta1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Language
az: Dil

en: ID
az: İD

en: Domain
az: Domen

en: Source
az: Mənbə

en: Alias
az: Ləqəb

en: Content language
az: Kontent dili
