Domain Path Redirect (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը
