Domain Path Redirect (8.x-1.6) - en to uk translation catalogue (36 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Reset
uk: Скинути

en: Created
uk: Створено

en: Page
uk: Сторінка

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Domain
uk: Домен

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Add redirect
uk: Додати переадресацію

en: 301 Moved Permanently
uk: 301 Переміщене Остаточно

en: 307 Temporary Redirect
uk: 307 - Тимчасово переміщене

en: Apply
uk: Застосувати

en: You are attempting to redirect the page to itself. This will result in an infinite loop.
uk: Ви намагаєтеся переспрямувати сторінку саму на себе. Це призведе до нескінченного циклу.

en: 300 Multiple Choices
uk: 300 Безліч Виборів

en: 302 Found
uk: 302 Знайдене

en: 303 See Other
uk: 303 Дивитися Інше

en: 304 Not Modified
uk: 304 Не Змінювалося

en: 305 Use Proxy
uk: 305 Використовувати Проксі

en: Redirect users from one URL to another.
uk: Перекидає користувачів з однієї адреси до іншої

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: Domains
uk: Домени

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Redirect status
uk: Стан переадресації

en: Status code
uk: Код стану

en: Operations links
uk: Операційні посилання

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Original language
uk: Мова оригіналу

en: Default filter
uk: Базовий фільтр

en: - All languages -
uk: - Усі мови -
