Domain Route Access (UI) (1.0.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: ID
az: İD

en: Active
az: Aktiv

en: Domain
az: Domen

en: Clear cache
az: Keşi təmizlə

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Route
az: Marşrut
