Domain Route Access (UI) (1.0.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Active
ar: نشط

en: Domain
ar: النطاق

en: Clear cache
ar: مسح ذاكرة التخزين المؤقت

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Route
ar: الطريق

en: Route name
ar: اسم المسار
