Domain Route Meta Tag (3.0.0) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Edit
am: አርትእ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: Route
am: ፈለግ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
