Domain Route Meta Tag (3.0.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Language
ar: اللغة

en: Edit
ar: تحرير

en: View
ar: عرض

en: User Name
ar: اسم المستخدم

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Custom
ar: مخصص

en: Domain
ar: النطاق

en: Changed
ar: تم التغير

en: @type: deleted %title.
ar: @type: %title حُذف.

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Route
ar: الطريق

en: UUID
ar: المعرف UUID
