Domain Route Meta Tag (3.0.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Language
be: Мова

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: View
be: Праглядзець

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Domain
be: Дамен

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: Language code
be: Код мовы

en: Route
be: Маршрут
