Domain Route Meta Tag (3.0.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Language
bg: Език

en: Edit
bg: Редактирай

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Custom
bg: Персонализиран

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: Language code
bg: Код на език
