Domain Route Meta Tag (3.0.0) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: Route
br: Hentad
