Domain Route Meta Tag (3.0.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Language
cy: Iaith

en: Edit
cy: Golygu

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Custom
cy: Addasu

en: @type: deleted %title.
cy: @type: %title wedi ei ddileu.

en: Language code
cy: Côd yr iaith
