Domain Route Meta Tag (3.0.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: View
el: Προβολή

en: User Name
el: Όνομα Χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Route
el: Διαδρομή
