Domain Route Meta Tag (3.0.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Language
fi: Kieli

en: Edit
fi: Muokkaa

en: View
fi: Näytä

en: User Name
fi: Käyttäjänimi

en: Created
fi: Luotu

en: Custom
fi: Oma

en: Changed
fi: Muuttunut

en: @type: deleted %title.
fi: @type: poistettiin %title.

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Route
fi: Reitti
