Domain Route Meta Tag (3.0.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Language
he: שפה

en: Edit
he: עריכה

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Custom
he: מותאם

en: Domain
he: דומיין

en: Changed
he: השתנה

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: Language code
he: קוד השפה

en: Route
he: נתיב
