Domain Route Meta Tag (3.0.0) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Language
hi: भाषा

en: Edit
hi: संपादित करें

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Changed
hi: बदल गया

en: @type: deleted %title.
hi: @type: %title मिटाया गया

en: Language code
hi: भाषा कोड

en: Route
hi: मार्ग

en: UUID
hi: युयुआइङी
