Domain Route Meta Tag (3.0.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: Language code
kk: Тілдің коды
