Domain Route Meta Tag (3.0.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Language
lt: Kalba

en: Edit
lt: Redaguoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Custom
lt: Savitas

en: Domain
lt: Domenas

en: Changed
lt: Pakeista

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Language code
lt: Kalbos kodas
