Domain Route Meta Tag (3.0.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Route
ne: मार्ग

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
