Domain Route Meta Tag (3.0.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Language
nl: Taal

en: Edit
nl: Bewerken

en: View
nl: Weergeven

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Custom
nl: Aangepast

en: Domain
nl: Domein

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: @type: deleted %title.
nl: @type: %title verwijderd.

en: Language code
nl: Taalcode

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
