Domain Route Meta Tag (3.0.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Language
oc: Lenga

en: Edit
oc: Modificar

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Domain
oc: Domeni

en: Changed
oc: Modificat

en: @type: deleted %title.
oc: @type  : %title suprimit.

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: Meta Description
oc: Meta Descripcion
