Domain Route Meta Tag (3.0.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Language
pt: Idioma

en: Edit
pt: Editar

en: View
pt: Ver

en: User Name
pt: Nome do Usuário

en: Created
pt: Criado

en: Custom
pt: Personalizado

en: Domain
pt: Domínio

en: Changed
pt: Alterado

en: @type: deleted %title.
pt: @type: %title foi apagado.

en: Language code
pt: Código do idioma

en: Route
pt: Rota

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.

en: The time that the entity was last edited.
pt: A hora em que a entidade foi editada pela última vez.

en: The Name of the associated user.
pt: O nome do usuário associado.
