Domain Route Meta Tag (3.0.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Language
sk: Jazyk

en: Edit
sk: Upraviť

en: View
sk: Zobraziť

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Domain
sk: Doména

en: Changed
sk: Zmenené

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Route
sk: Cesta
