Domain Route Meta Tag (3.0.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Language
sv: Språk

en: Edit
sv: Redigera

en: View
sv: Visa

en: User Name
sv: Användarnamn

en: Created
sv: Skapad

en: Custom
sv: Anpassad

en: Domain
sv: Domän

en: Changed
sv: Ändrad

en: @type: deleted %title.
sv: @type: raderade %title.

en: Language code
sv: Språkkod

en: Route
sv: Rutt

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
