Domain Route Meta Tag (3.0.0) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Language
ta: மொழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: View
ta: பார்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: @type: deleted %title.
ta: @type:  %title நீக்கப்பட்டது.

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை

en: Route
ta: வழி
