Domain Route Meta Tag (3.0.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Domain
th: โดเมน

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: @type: deleted %title.
th: @type: ลบ %title.

en: Route
th: เส้นทาง

en: Meta Keywords
th: แสดงคีย์เวิร์ดในหน้าโค้ดเท่านั้น
