Domain Route Meta Tag (3.0.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Language
uk: Мова

en: Edit
uk: Редагувати

en: View
uk: Перегляд

en: User Name
uk: Ім'я користувача

en: Created
uk: Створено

en: Custom
uk: Власний

en: Domain
uk: Домен

en: Changed
uk: Змінено

en: @type: deleted %title.
uk: @type: %title видалено.

en: Language code
uk: Код мови

en: Route
uk: Маршрут

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
