Domain Route Meta Tag (3.0.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Language
da: Sprog

en: Edit
da: Redigér

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Domain
da: Domæne

en: Changed
da: Ændret

en: Language code
da: Sprogkode

en: Route
da: Rute
