Domain Route Meta Tag (3.0.1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Edit
eu: Editatu

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Domain
eu: Domeinua

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Route
eu: Bidea
