Domain Route Meta Tag (3.0.1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Language
gl: Idioma

en: Edit
gl: Editar

en: View
gl: Ver

en: User Name
gl: Nome de usuario

en: Created
gl: Creado

en: Domain
gl: Dominio

en: Changed
gl: Cambiado

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Route
gl: Ruta
