Domain Route Meta Tag (3.0.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Language
hr: Jezik

en: Edit
hr: Uredi

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Domain
hr: Domena

en: Language code
hr: Kôd jezika
