Domain Route Meta Tag (3.0.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Language
is: Tungumál

en: Edit
is: Breyta

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Language code
is: Tungumálskóði
