Domain Route Meta Tag (3.0.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Language
ka: ენა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Domain
ka: დომენი

en: Language code
ka: ენის კოდი
